Varanasi, Uttar Pradesh
GST No. 09CZDPM9671D1Z0
Call 07942792553 85% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 5 Piece
| Cutting Width | 720 mm |
| Cutting Height | 80 mm |
| Manufacture Year | 2024 |
| Machine Type | Programmable |
| Power Consumption | 4kW |
| Phase Type | Single Phase |
| Manufacturing Year | 2025 |
| Cutter Size | 32 inch |
| Cut per Min | 100 |
| Accuracy | 25 Micron |
We are engaged in offering best quality Used Paper Cutting Machine to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients
View Complete details