Varanasi, Uttar Pradesh
GST No. 09CZDPM9671D1Z0
Call 07942792553 85% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Bag Material | Non-Woven |
| Application Type | Industrial |
| Machine Type | Automatic |
| Capacity | 200 bags/hr |
| Automation Grade | Fully Automatic |
| Power | 120W |
| Bag Bottom Shape | Square |
| Type of Machine | Paper Bag Making Machine |
| Voltage | 220V |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Bag Material | Non-Woven |
| Application Type | Industrial |
| Capacity | 200 bags/hr |
| Automation Grade | Fully Automatic |
| Power | 100W |
| Bag Bottom Shape | Square |
| Type of Machine | Paper Bag Making Machine |
| Voltage | 220V |
View Complete details