Varanasi, Uttar Pradesh
GST No. 09CZDPM9671D1Z0
Call 07942792553 85% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 5 Piece
| Frequency | 50 Hz |
| Body Material | Aluminum |
| Gain Ratio | 0.5 Gain |
| Material | Aluminium |
| Application | Plastic Welding |
| Thread Size | 5/8 inch |
| Voltage | 220V |
| Power | 100W |
View Complete details